top of page

Referencie

recenzie-ACUS.jpg

Kliknkutím na tento odkaz nám môžete zanechať recenziu na Googli  https://g.page/r/Cd7E4UCI7lKiEAg/review

Podľa nášho interného prieskumu vyše 94% našich pacientov udáva, že im naša liečba priniesla rôzny stupeň zlepšenia zdravotného stavu.

 

Až 47% našich klientov dokonca udáva, že po absoslovaní liečby sa ich zdravotný stav zlepšil "výrazne" alebo ich zdravotné problémy "úplne pominuli", a len 6% klientov udáva, že ich zdravotný stav sa aj napriek našej liečbe nezmenil.

 

Samozrejme, aj akupunktúra má aj svoje obmedzenia, a nie všetky zdravotné problémy, podobne ako klasická medicína, vie odstrániť. Vždy sa ale nesmierne tešíme, keď nášmu pacientovi, ktorému nepomohla klasická medicína, aspoň trocha zmiernime jeho každodenné zdravotné útrapy, a jeho život spravíme opäť znesiteľným.

"Veľmi pekne ďakujem pánovi doktorovi za jeho prístup a odbornú starostlivosť.  Nikdy som nemala problém s počatím, dovolím si tvrdiť, že sa nám vždy podarilo na prvýkrát. No pri treťom tehotenstve sme s partnerom prišli o bábätko a po kyretáži sa nám nedarilo. Samozrejme ako každá žena som sa snažila nájsť príčinu, a tak som čítala rôzne odborné články, diskusie, výskumy, ale nič nepomáhalo. Náhodou som natrafila pri hľadaní ďalšej možnosti na pána doktora, zarezervovala u neho termín a absolvovala vyšetrenie s prístrojom EAV. Po 3 mesiacoch som išla k nemu na kontrolu s už pozitívnym tehotenským testom. Dnes má naša dcérka Lili 11 mesiacov a týmto chcem podporiť všetky páry, ktoré majú podobný problém, aby sa zbytočne netrápili a navštívili ambulanciu pána doktora. Všetko odborne vysvetlí a prekonzultuje s Vami tak, aby našiel príčinu Vášho problému."

Eva Chovanová

"Týmto by sme sa Vám chceli z celého srdca poďakovať za narodenie nášho synčeka po 15 -tich rokoch snaženia sa o dieťatko, keď sme už nedúfali, že budeme rodičmi. Vyskúšali sme všetku medicínu, pochodili veľa centier a nakoniec sme vyskúšali akupunktúru pod Vaším vedením a sú z nás pyšní a hrdí rodičia nášho krásneho synčeka Marka. Ešte raz veľká vďaka pán doktor!"

Rodina Peťková

“K akupunktúre sa obraciam spravidla v zúfalej situácii, keď mi klasicka medicína neponúka účinné alebo pre mňa akceptovateľné spôsoby liečby. MUDr Šmirala liečil moje chronické angíny, migrény  a naposledy bolesti v ramene. Nerozumiem, ako to funguje, ale liečba bola vždy účinná. Buď problémy úplne zmizli alebo sa zmenšili do tej miery, že ich už nepovažujem za problém.”

Peter Bánoš

"Ďakujem za veľmi promptný termín pri liečbe mojej maminy, 86-ročnej nemobilnej pacientky (ZŤP) s použitím dermálnych nití. Badám, že mobilita nôh je lepšia, hoci stav je veľmi vážny. Takisto oceňujem priateľský prístup pána doktora Šmiralu k mamine - nabilo ju to pozitívnou energiou."

​Ľubica Balážová

"MUDr. Šmirala je veľmi profesionálny a oceňujem jeho ľudsky prístup. Každá terapia prebiehala vo veľmi príjemnej a pokojnej atmosfére."

Roman Karabelly

"Ochotný lekár, ktorý hovorí "ľudskou" rečou”. Všetko vysvetlí, je trpezlivý pri prípadných otázkach a dotazoch. Môžem len odporučiť."

Barbora Chovancová

"S prístupom lekára som spokojný. V čakárni som nestrávil ani len 2 minúty. Hneď som bol na rade. Liek bol pripravený priamo na mieste a nemusel som tiež vôbec čakať. Na kontrolné EAV vyšetrenie ešte len pôjdem a myslím že výsledky budú lepšie, lebo sa aj lepšie cítim."

Tomáš Zámečník

"Absolvoval som akupunktúru pri bolestiach krížov. Po prvých štyroch akupunktúrach som pociťoval mierne zlepšenie a na konci prvej liečby pomerne slušné zlepšenie. Toto zlepšenie sa však postupne mierne strácalo a stráca. Uvažujem preto o druhej liečbe akupunktúrou alebo biodermálnymi niťami. Vyskúšať chcem aj fyzioterapiu. Pán doktor bol veľmi milý, starostlivý a v podávaní liečby časovo presný podľa dohodnutých termínov."

Pavol Bluska st.

"Akupunktúra mi pomáha a plánujem čoskoro pokračovať v terapii, prípadne využiť ďalšie služby Vašej ambulancie. Jednoducho ODPORÚČAM."

Dubravka Mustagrudič

"Pre mňa je fascinujúce sledovať s čím všetkým môžu súvisieť moje zdravotné ťažkosti. Aj pán doktor Šmirala starší, aj pán doktor Šmirala mladší, mi už výrazne pomohli zlepšiť imunitu. V posledných rokoch v mnohých prípadoch navštevujú rodičia s deťmi detské alergologické ambulancie, kde po vyšetrení dostávajú správy o prechodnej intolerancii detí na niektoré potraviny. Aj týmto som si v ACUS s. r. o. prešla a som vďačná, že som nemusela skončiť ako celiatička. Vtedy je už väčšinou neskoro na návrat k štandardnej strave."

Frederika Čujová

"U pána doktora som bola viacej krát nielen sama so sebou ale aj so svojimi deťmi. Doc. MUDr Šmirala v čase keď ešte žil velmi pomohol nášmu synovi. Syn mal nábeh na astmu.Liečba mu pomohla a syn vysadil kortikoidy. Odvtedy ich neberie.Ďalší syn mal dýchacie problémy a problémy s imunitou, prekonal laryngospazmus - syn bol na EAV a absolvoval akupunktúru. Veľmi mu pomohla, problémy s imunitou prestali - bol raz za rok chorý. Ja som tiež absolvovala vyšetrenie EAV a následne akupunktúru,keďže som prišla vo velmi zlom stave od lekárov, ktorí mi stále dávali antibiotiká a nezistili že mám astmu. Až pán doktor Šmirala mi veľmi pomohol a teraz neberiem žiadne kortikoidy. V súčasnosti nemám žiadne dýchacie ťažkosti už to bude 1 rok. Po akupunktúre ustúpili aj bolesti žalúdka. Týmto by som sa chcela veľmi poďakovať pánu doktorovi Šmiralovi za jeho profesionalitu a ľudský prístup. Vrelo ho odporúčam každému."

Alexandra Hajduová

bottom of page